Douwe Egberts - nespresso - Lungo Original
Met de Lungo Original-cups zet u in uw Nespresso®-machine een unieke lungo met een zacht en fris karakter. Dankzij de aluminium capsules bent u bij elk kopje koffie verzekerd van de vertrouwde Douwe Egberts-smaak.
Wanneer dit artikel uitverkocht is, adviseren wij de Gran Maestro Italiano Lungo Organica. Bekijk deze hier.
Normale prijs 2,69 Speciale prijs 2,19 (bij 20 stuks)
U bespaart
Op voorraad
Voor 17:00 besteld, morgen in huis

Beschrijving
Specificaties
Reviews
Beschrijving
Zacht, fris en rond
De Douwe Egberts Lungo Original-koffiecapsules voor Nespresso® zijn ideaal voor liefhebbers van een evenwichtige lungo. Deze lungomelange bestaat uit een combinatie van de beste arabicabonen en intense robustabonen. Zo ontstaat er een lungo met een zacht, fris karakter en een ronde smaak met een milde afdronk. Ervaar zelf het bekende Douwe Egberts-koffiemoment!
Smaakt naar Deze lungomelange bestaat uit een combinatie van kwalitatieve arabicabonen en intense robustabonen. Zo ontstaat er een lungo met een zacht, fris karakter en een ronde smaak met een milde afdronk.
Past bij Perfect voor een lungo (110 ml). Te gebruiken in Nespresso®-koffiemachines.
Herkomst Douwe Egberts koopt koffie in uit vrijwel alle herkomstlanden.
Specificaties
Art.nr. | CW211404M |
---|---|
unit | capsules |
EAN-nummer | 8711000376454 |
Koffiesoort | Nespresso compatibel |
Merk | Douwe Egberts |
Intensiteit | 6 |
Smaak | Fruitig |
Reviews