D0000 cantuccini web header desk kvdnlD0000 cantuccini web header mob kvdnl
Cantuccini2 kvdnl kvd web header deskCantuccini2 kvdnl kvd web header mob

409 producten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina
    • Gran Maestro Italiano Originale - Koffiebonen 1 KG
    • Gran Maestro Italiano Originale - Koffiebonen 1 KG
    cw101622_gmi_bonen_1000gr_ucc_originale_png
    Adviesprijs: Normale prijs 30,69 Speciale prijs 21,49
    Je bespaart
    1 kg  |  21,49/kg
  1. illy Classico (Normale Branding) - Koffiebonen 250 GR
    Wordt binnenkort verwacht. Je kan alvast bestellen.
    Adviesprijs: Normale prijs 8,69 Speciale prijs 7,89
    Je bespaart
    250 gram  |  31,56/kg
  2. CW101801_lavazza_qualita_oro_1kg_koffiebonen_front_1
    Waardering:
    95% 100 0
    (56)
    Adviesprijs: Normale prijs 29,39 Speciale prijs 24,79
    Je bespaart
    1 kg  |  24,79/kg
    • Gran Maestro Italiano Lungo Intenso - 20 koffiecapsules
    • Gran Maestro Italiano Lungo Intenso - 20 koffiecapsules
    CW211630_GMI_capsules_20stuks_beyers_lungo_intenso_mobilefirst_cup
    Adviesprijs: Normale prijs 8,59 Speciale prijs 5,99
    Je bespaart
    110 gram  |  54,45/kg
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
    • Gran Maestro Italiano Lungo Classico - 20 koffiecapsules
    • Gran Maestro Italiano Lungo Classico - 20 koffiecapsules
    CW211629_GMI_capsules_20st_beyers_lungo_classico_mobilefirst_cup
    Adviesprijs: Normale prijs 8,59 Speciale prijs 5,99
    Je bespaart
    110 gram  |  54,45/kg
  3. K201762_illy_classico_koffiebonen_500gr_01
    Wordt binnenkort verwacht. Je kan alvast bestellen.
    Adviesprijs: Normale prijs 17,39 Speciale prijs 15,79
    Je bespaart
    500 gram  |  31,58/kg
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  4. Douwe Egberts Lungo Original - 20 koffiecapsules
    Adviesprijs: Normale prijs 6,59 Speciale prijs 5,99
    Je bespaart
    104 gram  |  57,60/kg
  5. CW101807_lavazza_crema_e_aroma_1kg_koffiebonen_front_1
    Waardering:
    97% 100 0
    (36)
    Adviesprijs: Normale prijs 20,89 Speciale prijs 18,99
    Je bespaart
    1 kg  |  18,99/kg
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
    • Gran Maestro Italiano Celeste - Koffiebonen 1 KG
    • Gran Maestro Italiano Celeste - Koffiebonen 1 KG
    cw101626_gmi_bonen_1000gr_mobile_celeste
    Adviesprijs: Normale prijs 30,69 Speciale prijs 21,49
    Je bespaart
    1 kg  |  21,49/kg
    • Lavazza Qualita Rossa - Koffiebonen 1 KG
    CW101808_qualita_rossa_1kg_koffiebonen_1
    Waardering:
    88% 100 0
    (16)
    Adviesprijs: Normale prijs 20,89 Speciale prijs 18,39
    Je bespaart
    1 kg  |  18,39/kg
  6. CW100301_altezza_bonen_espresso_mf
    Adviesprijs: Normale prijs 24,29 Speciale prijs 16,99
    Je bespaart
    1 kg  |  16,99/kg
  7. illy Intenso (Donkere Branding) - Koffiebonen 250 GR
    Adviesprijs: Normale prijs 8,69 Speciale prijs 7,89
    Je bespaart
    250 gram  |  31,56/kg
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  8. 7993_001_copy_png
    Adviesprijs: Normale prijs 9,29 Speciale prijs 8,39
    Je bespaart
    126 gram  |  66,59/kg
    • Celeste d'Oro Finest Crema - Koffiebonen 1 KG
    cw101305_cdo_bonen_1000gr_ucc_mobile_firsts_crema_png
    Adviesprijs: Normale prijs 31,49 Speciale prijs 22,99
    Je bespaart
    1 kg  |  22,99/kg
    • Gran Maestro Italiano Lungo Intenso - Koffiebonen 1 KG
    • Gran Maestro Italiano Lungo Intenso - Koffiebonen 1 KG
    cw101606_gmi_bonen_1000gr_mobile_firsts_lungoint_png
    Adviesprijs: Normale prijs 30,69 Speciale prijs 21,49
    Je bespaart
    1 kg  |  21,49/kg
    • Gran Maestro Italiano Ristretto - 20 koffiecapsules
    • Gran Maestro Italiano Ristretto - 20 koffiecapsules
    CW211635_GMI_capsules_20st_beyers_ristretto_mobilefirst_cup
    Adviesprijs: Normale prijs 8,59 Speciale prijs 5,99
    Je bespaart
    110 gram  |  54,45/kg
    • delivery
      Gratis levering vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een straffe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  9. e101303_illy_nespresso_classico_classic_roast_lungo_10cups_1_png
    Wordt binnenkort verwacht. Je kan alvast bestellen.
    Waardering:
    100% 100 0
    (1)
    Adviesprijs: Normale prijs 5,29 Speciale prijs 4,76
    Je bespaart
    57 gram  |  83,51/kg
  10. illy Decaf - Koffiebonen 250 GR
    Waardering:
    80% 100 0
    (14)
    Adviesprijs: Normale prijs 8,69 Speciale prijs 7,89
    Je bespaart
    250 gram  |  31,56/kg

409 producten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina

Koffie

Koffie kopen

Hoe vind je de koffie die het beste bij je past? Bij koffiemarkt.be kun je terecht voor koffie voor elke koffiemachine. Heb je koffiebonen nodig voor je koffiezetapparaat of liever Nespresso compatibele en Dolce Gusto capsules? Lekkere koffiepads of een gemalen koffie voor snelfilter? Op koffiemarkt.be vind je wat je zoekt voor de laagste prijs. Profiteer van onze strafgeprijsde proeverspakketten en ontdek de beste koffie die bij je smaak past. Ook alles voor je koffiemachine onderhoud kan je online bestellen.  Er geldt een 100% tevredenheidsgarantie. Niet tevreden? Al je geld terug!

De perfecte koffie bestellen

De perfecte kop koffie is er één die jou gelukkig maakt. Wij helpen je met je zoektocht naar de perfecte koffiesmaak en dat wordt absoluut een mooie reis. Experimenteer, proef en geniet ervan. Wil je persoonlijk advies? Neem gerust contact op. We helpen je graag verder.

Koffie online kiezen

Op onze website zijn alle koffies ingedeeld per categorie. Hier heb je de keuze uit alle koffietypes: koffiebonen, Nespresso compatibele capsules of Dolce Gusto®, Iperespresso, ESE servings, pads voor Senseo® (Senseo compatibel) of natuurlijk gemalen koffie. Vervolgens selecteer je het gewenste merk, de koffiesterkte en de prijs. Kom je er niet uit? Kies dan een van onze proeverspakketten. Zo ontdek je mooie selecties en kun je alles proberen om er achter te komen wat bij je smaak past.

Daarom koffiemarkt.be!

Koffiemarkt.be is opgericht in 2015 en verkoopt een gigantisch aanbod aan premium koffie tegen een straffe prijs. Ons aanbod wordt zo scherp mogelijk ingekocht zodat we het zo voordelig mogelijk kunnen aanbieden. Daarnaast werken wij samen met de beste koffiebranders die topkwaliteit koffie bieden voor de beste prijzen. Bij koffiemarkt.be profiteer je bovendien bij elke bestelling van een snelle levering. En alsof dat niet genoeg is, hebben we regelmatig leuke aanbiedingen met gratis cadeautjes. Wanneer je niet helemaal tevreden bent, komen wij je graag tegemoet met onze 100% tevredenheidsgarantie. Niet tevreden? AL je geld terug! Dankzij ons uitgebreide assortiment biedt koffiemarkt.be de beste koffie tegen de strafste prijs.

filters
Naar boven